African Mango

  Odchudzanie

  African Mango na odchudzanie

  Afrykańskie Mango (African Mango) jest rozwiązaniem dla osób, które w trakcie swojej walki ze zbędnymi kilogramami próbowały już niemal wszystkiego. Liczne diety odchudzające, specjalne tabletki oraz preparaty, które miały przyspieszyć metabolizm oraz zmniejszyć łaknienie? Jeśli masz już dosyć obietnic producentów oraz jesteś rozczarowana lub rozczarowany brakiem rezultatów w kuracji odchudzającej, to bez wątpienia suplement diety African Mango jest właśnie dla Ciebie! To w pełni naturalny preparat, który w bezpieczny sposób pomaga pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz utrzymuje prawidłową masę ciała, aby problem nadwagi i dodatkowych kilogramów już nigdy Ciebie nie dotyczył.

  Działanie African Mango, czyli w jaki sposób tracimy zbędne kilogramy?

  Irvingia Gabonensis jest uprawiane w środkowej i Zachodniej części Afryki i obfituje w owoce podobne do mango, stąd też jego nazwa – afrykańskie mango, zwane również dzikie mango, Dika oraz krzak mango. Preparat African Mango skutecznie wspomaga walkę ze zbędnymi kilogramami i działa na wielu płaszczyznach, stąd tak zadowalające efekty kuracji.

  Naturalny suplement diety African Mango przede wszystkim:

  – ogranicza łaknienie i zapewnia uczucie sytości na dłużej (eliminując podjadanie pomiędzy posiłkami),

  – zmniejsza ochotę na słodkie produkty oraz szybkie, tłuste przekąski,

  – przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz wspomaga trawienie,

  – reguluje poziom glukozy we krwi oraz usuwa z organizmu szkodliwe toksyny,

  – skutecznie redukuje tłuszcz z okolicy brzucha,

  – korzystnie wpływa na obniżenie poziomu cholesterolu,

  – przeciwdziała stanom zapalnym,

  – dodatkowo zapewnia odpowiedni poziom białka C – reaktywnego i adiponektyn,

  – wpływa korzystnie na kondycję całego organizmu, bowiem afrykańskie mango jest bogate w cenne witaminy oraz substancje odżywcze (m.in. witamina C, E, B6, K, kwasy omega 3, 6 i 9).

  Skuteczność African Mango została potwierdzona klinicznie

  W 2009 roku sprawdzano skuteczność działania african mango na grupie 102 osób – jedna grupa otrzymywała afrykańskie mango, natomiast druga placebo, oczywiście żadna osoba nie wiedziała jaki środek jest jej podawany. Badanie trwało przez 10 tygodni i uzyskane wyniki były zdumiewające – w grupie, w której spożywano african mango średni spadek wagi wyniósł 12, 5 kilograma, w talii ubyło średnio 17 cm, a redukcja tkanki tłuszczowej wyniosła 18,4 %. Oprócz widocznych efektów w sylwetce, udowodniono również, iż afrykańskie mango ma działanie hamujące na enzym dehydrogenazę glicerolo-3-fosforanu, który związany jest z konwersją glukozy do zapasów tłuszczu. Dzikie mango zmniejsza także wydzielanie leptyny, dzięki czemu ograniczone jest wchłanianie czynnych substancji, w tym nadmiaru tłuszczu.

  Kilka lat wcześniej, a dokładnie w 2008 roku także przeprowadzono badania, które potwierdziły skuteczność african mango. Owoc pomógł zredukować wagę badanych średnio o 5,26 %, znacząco zmniejszył się również u nich obwód bioder i talii.

  Afrykańskie mango czy to jest bezpieczne?

  Od lat afrykańskie mango było wykorzystywane przez miejscową ludność podczas długich wypraw w celu zmniejszenia uczucia głodu oraz wytrwania w dobrej kondycji do końca dalekiej podróży. Obecnie ten wyjątkowy owoc jest skuteczną metodą wspomagającą proces odchudzania i dostępny jest także dla mieszkańców Europy.

  W przeciwieństwie do pozostałych preparatów odchudzających dostępnych na rynku, afrykańskie mango jest całkowicie bezpieczne, ponieważ zawiera w 100 % naturalne składniki przez co nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.

  Inne suplementy

  Nonacne

  Skóra i Włosy

  Nonacne

  Skóra i Włosy

  Nonacne jest suplementem diety na trądzik. Nonacne zawiera 120 tabletek, które według producenta można stosować zarówno na trądzik pospolity jak